Halloween a pracovní činnosti ve škole

7.11.2023

Ve škole jsme si připomněli starý keltský svátek Halloween, jehož historie sahá až do doby před naším letopočtem. V ten den (31. října) jsme  měli k obědu"halloweenské jídlo" - dýňovou polévku a dýňový zákusek se strašidlem (okolo něj červená barva značící krev ..... hůůůůů). 

V rámci pracovních činností a výtvarné výchovy vyráběli žáci chaloupky, domečky z přírodního materiálu, ti mladší se potom věnovali "Pařezové chaloupce" s Křemílkem a Vochomůrkou. Dalším dílem starších je "soví strom".

 

 

 

ZŠ a MŠ Oudoleň

Vyučování v ZŠ probíhá podle školního vzdělávacího programu Tvořivá škola a je zaměřeno na poznávání přírody.

Vyučování v MŠ probíhá podle školního vzdělávacího programu Jen si, děti, všimněte, co je krásy na světě.

Realizované projekty


Kontakty

Základní škola a Mateřská škola Oudoleň
Oudoleň 123
582 24 Oudoleň

Telefon ZŠ: 569 642 203, 773 744 816
Telefon MŠ: 777 360 533
Telefon kuchyně: 777 360 539

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.