Výlet - Chaloupky Krátká

26.5.2023

15. května navštívily naše děti z 1. až 3. třídy v rámci výletu Chaloupky Krátká. Venkovské stavení nás zaujalo už zvenčí, a ještě více zajímavější bylo uvnitř. Program se jmenoval Ptáčkové a byl zaměřený na naše nejznámější ptáčky v našem regionu, byl také propojen s expozicí. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací, se[h1] znamovaly se s rozličnými druhy. V rámci praktických dovedností si stavěly hnízdo, napodobovaly krmení ptáčků, putovaly do jiných krajin. Líbila se jim dřevěná vydra a expozice. Nejvíce je zaujalo velké hnízdo vypletené stuhami, šálami a kousky pruhů látky, do kterého se všichni vešli. Závěr byl doplněn o kreativní činnosti.ZŠ a MŠ Oudoleň

Vyučování v ZŠ probíhá podle školního vzdělávacího programu Tvořivá škola a je zaměřeno na poznávání přírody.

Vyučování v MŠ probíhá podle školního vzdělávacího programu Jen si, děti, všimněte, co je krásy na světě.

Realizované projekty


Kontakty

Základní škola a Mateřská škola Oudoleň
Oudoleň 123
582 24 Oudoleň

Telefon ZŠ: 569 642 203, 773 744 816
Telefon MŠ: 777 360 533
Telefon kuchyně: 777 360 539

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.